Aktualności

Powrót
Biuro projektowe
20.10.2021

Biuro projektowe BAUREN – Szkolenie z Revit z elementami BIM 360

Wiedzy nigdy zbyt dużo

Aby zoptymalizować procesy projektowe oraz zwiększyć ich wydajność, w ramach programu FG 1 „Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim”,  którego dysponentem środków jest Operator  Fundusz Górnośląski w Katowicach, skorzystaliśmy z dofinansowania na szkolenie dla naszego zespołu organizowane przez EVEREST Consulting & Szkolenia Marcin Kotas.

Już od wczoraj w siedzibie naszej firmy doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności  w temacie ,,Wykorzystanie zaawansowanych programów do tworzenia i projektowania inwestycji budowlanych w tym budowy dróg, mostów oraz dużych obiektów handlowych zaawansowane projektowanie w programie Revit z elementami BIM 360 oraz narzędzia do tworzenia projektów 3D, 4D oraz 5D”. Bardzo ciekawe i przede wszystkimi szyte na miarę szkolenie prowadzi dla nas Trener  Krzysztof Adach.

Trafiliśmy w bardzo dobre ręce. Organizacja szkolenia i wiedza jaką dostajemy są  na najwyższym poziomie.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem