Projekt przebudowy – Hala produkcyjno – magazynowa / Kobierzyce ( Bielany Wrocławskie)

Powrót

Obiekt

Projekt przebudowy –  Hala produkcyjno – magazynowa wraz z technologią produkcji i infrastrukturą techniczną w Danfoss Power Solutions Sp. o.o. w Kobierzycac

opis inwestycji

dane liczbowe

Powierzchnia użytkowa przebudowywanej hali – część E1 (PU) – 9 398 m2
Powierzchnia użytkowa przebudowywanej hali – część E0 i E2 (PU) – 18 250 m2
RAZEM powierzchnia użytkowa przebudowywanej hali: 27 648 m2

Kubatura przebudowywanej hali – część E1  – 134 850 m3
Kubatura przebudowywanej hali – część E0 i E2 – 230 818 m3
RAZEM 
kubatura przebudowywanej hali: 365 668 m3

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem