Budynek administracji samorządowej / Siednice

Powrót

Obiekt

Ratusz w Siechnicach.

Opis inwestycji

Projekt budynku administracji samorządowej w Siechnicach wraz z zagospodarowaniem terenu. Reprezentacyjność i powagę miejsca podkreśla nowoczesna, prosta i elegancka bryła samego budynku oraz dominanta w formie wieży ratusza we wschodniej części. Obiekt opatrzony jest nieregularnym układem okien portfenetrowych oraz dużymi przeszkleniami w salach konferencyjnych i hallach rekreacyjnych.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 2,676.20 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 671.30 m2
  • Kubatura: 13,720.57 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana w maju 2012r.

Aktualności

Lista aktualności

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem