Budynek magazynowy dla Jednostki Wojskowej koło Zielonej Góry

Powrót

Obiekt

Hala magazynowa w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Opis inwestycji

Celem przedsięwzięcia było stworzenie bazy materiałowej dla jednostki wojskowej. W zakres przedsięwzięcia wchodziły trzy połączone ze sobą hale magazynowe:

  • do składowania akumulatorów,
  • opon,
  • zestawów naprawczych.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 4 023,2 m2
  • Kubatura: 28 328,0 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana – listopad 2015r.

Aktualności

Lista aktualności

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem