Budynek pogotowia specjalistycznego Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego / Bytom

Powrót

Obiekt

Budynek Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego w Bytomiu.

Opis inwestycji

Projekt pogotowi specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego. Na parterze i półpiętrze budynku zaprojektowano cześć techniczną z garażami na wozy ratownicze i magazyny oraz zaplecze warsztatowe dla konserwacji aparatów tlenowych. Piętro przeznaczone jest na funkcję biurową, socjalną oraz wypoczynkową dla ratowników, znajduje się tam również duża sala szkoleniowa.

Dane liczbowe

  • PZ: 915,4 m2
  • PU: 1 816,1 m2
  • Kubatura: 5 722,5 m3

Realizacja

Realizacja – lipiec 2014r.

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem