Budynek pogotowia specjalistycznego Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego / Bytom

Powrót

Obiekt

Budynek Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego w Bytomiu.

Opis inwestycji

Projekt pogotowi specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego. Na parterze i półpiętrze budynku zaprojektowano cześć techniczną z garażami na wozy ratownicze i magazyny oraz zaplecze warsztatowe dla konserwacji aparatów tlenowych. Piętro przeznaczone jest na funkcję biurową, socjalną oraz wypoczynkową dla ratowników, znajduje się tam również duża sala szkoleniowa.

Dane liczbowe

  • PZ: 915,4 m2
  • PU: 1 816,1 m2
  • Kubatura: 5 722,5 m3

Realizacja

Realizacja – lipiec 2014r.

Aktualności

Lista aktualności

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem