CBiEE / Oświęcim

Powrót

Obiekt

Centrum badań i edukacji ekologicz. wraz z zapleczem noclegowym i jednokondygnacyjnym garażem podziemnym.

Opis inwestycji

Projekt kompleksu budynków wraz z zagospodarowaniem terenu.

Budynek składa się z części podziemnej i nadziemnej. W części podziemnej zlokalizowano garaż na 61 samochodów oraz pomieszczenia techniczne i magazynowe. Część nadziemną podzielono na 4 segmenty różniące się wysokością i przeznaczeniem. Trzy pierwsze segmenty połączone ze sobą na poziomie parteru i piętra, stanowią hotel, SPA oraz basen, restaurację i centrum konferencyjne. Ostatni segment to hala sportowa z 3 kortami tenisowymi i boiskami do squash.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 14 753,1 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 5 893,7 m2
  • Kubatura (K): 75 618,6 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem