Centrum Edukacji Muzycznej DOM KILARA / Katowice

Powrót

Inwestycja

Jakiś czas temu nasze biuro projektowe zakończyło wielobranżowy proces projektowania Centrum Edukacji Muzycznej „Dom Kilara” .

Będzie to ośrodek , który powstanie w domu zmarłego w 2013 r. słynnego kompozytora i pianisty Wojciecha Kilara.  Centrum Edukacji Muzycznej Dom Kilara będzie łączyć funkcję muzealną, w której to zwiedzający będą mogli zapoznać się z życiem i twórczością Wojciecha Kilara. Pozostawione zostaną należące do niego przedmioty – fortepian, rękopisy, książki czy meble. Zaś w dobudowanej części zlokalizowana ma być ekspozycja edukacyjna poświęcona muzyce. Ale posłuży ona również organizowaniu  wydarzeń muzycznych, jak recitale, warsztaty czy minifestiwale.
Centrum Edukacji Muzycznej ma być hołdem dla kompozytora, ale jednocześnie perełką miasta Katowice.

Dane liczbowe

Powierzchnia zabudowy(PZ) :                  456,53  m2
Powierzchnia wewnętrzna (łącznie z antresolą):
                                                                    1 086,20 m2
Powierzchnia użytkowa (PU) :                    845,40 m2
Kubatura:                                                      4 482,00 m3

Zagospodarowanie terenu:

Powierzchnie utwardzone                                 337,7 m3
Powierzchnie biologicznie czynne                  415,77 m3

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem