Hala handlowa wraz z infrastrukturą techniczną na targowisku miejskim / Rybnik

Powrót

Obiekt

Hala handlowa wraz z infrastrukturą techniczną na targowisku miejskim w Rybniku.

Opis inwestycji

Hala targowa: obiekt stanowi dwupoziomowa hala targowa wraz z poddaszem gospodarczym oraz zintegrowaną kładką nad ul. Hallera (pełniącą funkcje przejścia nad druga stronę ulicy oraz wejścia na piętro hali targowej). Dwa główne trakty komunikacyjne mające charakter wrzeciona obsługują przyległe otwarte boksy przemysłowe i zamknięte boksy spożywcze.

Targowisko: Forma zabudowy targowiska ma kształt ciągów handlowych z szeregowo zestawionymi boksami handlowymi i zorganizowana jest w trzech grupach. Wszystkie ciągi piesze i pieszo-jezdne zlokalizowane na osiach zadaszono.

Dane liczbowe

Hala targowa:

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 5133,12 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 2561,00 m3
  • Kubatura 34944,00 m2

Targowisko:

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 1867,68 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 2102,95 m3
  • Kubatura 5572,81 m2

Realizacja

Praca konkursowa i 1 NAGRODA – PROJEKT

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem