Hala technologiczna / Gliwice

Powrót

Obiekt

Hala technologiczna dla Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Opis inwestycji

Budowa hali technologicznej w ramach kampusu Politechniki Śląskiej, zlokalizowanej przy ulicy Towarowej 7 w Gliwicach.

Przebudowa polegającą na zastąpieniu zdegradowanego budynku nowoczesnym obiektem.

Planowany obiekt nawiązuje architektonicznie do budynku LNiTM i tworzy wraz z zagospodarowaniem terenu spójną koncepcję zagospodarowania nowo planowanej przestrzeni. Od strony północnej budynek jest jednokondygnacyjny, zbliżony wysokością do małej hali.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 1.370,10 m2
  • Kubatura: 6.825,90 m3

Realizacja

Inwestycja będzie realizowana w 2018r.

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem