Hotel / Żory

Powrót

Obiekt

Pensjonat w Żorach

Opis inwestycji

Inwestycja zakłada budowę pensjonatu wraz z parkingiem i drogą wewnętrzną.
Pensjonat zaprojektowano na rzucie prostokąta z wnęką przy wejściu głównym. Budynek przykryto dachem płaskim. Elewacje są w stonowanej szarości z akcentami kolorystycznymi.

Wejście do budynku zaprojektowano w centralnej części parteru akcentując go dodatkowo szeroką wnęką zapewniającą zadaszenie.

Inwestor: Prywatny

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 720,9 m2
  • Kubatura: 3 454,47 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana – 2017 r.

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem