Kryty basen / Radomsko

Powrót

Obiekt

Przebudowa i rozbudowa kompleksu basenowego w Radomsku

Opis inwestycji

Inwestycja zakłada przebudowę oraz rozbudowę istniejącego budynku basenu krytego wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Budynek stanowi całość z dwukondygnacyjną częścią biurowo-usługową (siłownia z zapleczem w części parteru).

Hala basenowa zaprojektowana została jako prosta, zwarta bryła z rytmicznym podziałem fasad i okien. Budynek pokryty został jednym wspólnym dachem. W kompleks basenowy na zasadzie kontrastu włączony został istniejący budynek biurowy.

Aby zapewnić większe atrakcje osobom korzystającym z pływalni, przy elewacji zachodniej zaprojektowano niecki basenowe, które wychodzą na zewnątrz budynku łącząc sie z nieckami wewnątrz budynku.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 2791,80 m2
  • Kubatura: 24372,31 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem