Projekt hali produkcyjno-magazynowej Górnośląskiego Parku Przemysłowego / Katowice

Powrót

Obiekt

Hala przemysłowa Górnośląski Park Przemysłowy w Katowicach.

Opis inwestycji

Obiekty Górnośląskiego Parku Przemysłowego składają się z hali magazynowej wraz z dwukondygnacyjną częścią biurową skomunikowaną z parterem zewnętrznymi zamkniętymi dwubiegowymi klatkami schodowymi, budynku portierni, parkingów dla pracowników oraz klientów, dróg i placów manewrowych dla samochodów dostawczych TIR. Rozwiązanie funkcjonalne wnętrza hali zostało zorganizowane w formie modularnej, dla łatwego zaadoptowania przez różnorodnych użytkowników.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa hali (PU): 16 178,00m2
  • Kubatura hali: 176 851,00m3
  • Powierzchnia użytkowa budynku biurowego (PU): 2 861,37m2
  • Kubatura budynku biurowego: 12 483,00 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana – grudzień 2007r

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem