Projekt hali sportowej / Pabianice

Powrót

Obiekt

Hala Sportowa w Pabianicach.

Opis inwestycji

Obiekt będzie się składał z 2 członów tj. części głównej hali sportowej oraz z części komercyjnej. Wizytówkę hali będzie stanowić elewacja frontowa (część komercyjna) widoczna od strony ulicy. Obiekt będzie miał prostą i nieskomplikowaną formę.

Projektowane założenie ma na celu stworzenie kompleksu sportowego, składającego się z hali sportowej wraz z funkcjami towarzyszącymi. Podstawowa funkcja obiektu to hala sportowa na 1600 osób, a funkcję pomocniczą będzie stanowić zaplecze gastronomiczne na 114 osób, konferencyjno-biurowe na 185 osób oraz funkcje sportowe towarzyszące takie jak aerobic, siłownia, sala gimnastyczna , salki do squasha, sauna i solarium. Cały obiekt przewidziany został na maksymalnie 2085 osób.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa 6 765 m2
  • Powierzchnia całkowita 8 985 m
  • Kubatura 68 824 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Biuro projektowe BAUREN – Szkolenie DYNAMO w środowisku AUTODESK REVIT

Po pierwsze, chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Branża projektowa wciąż się rozwija, programy w których pracujemy również się zmieniają, dając nam nowe możliwości.

Po drugie my lubimy czuć się młodzi 😊
Dlatego  myśl słów Henrego Forda

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary,
bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat.
Kto kontynuuje naukę pozostaje młody.
Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.“

Czytaj

Biuro prejektowe BAUREN – Szkolenie Revit w wersji 2023

W naszym biurze projektowym kładziemy ogromny nacisk na rozwój zespołu. Dlatego w ramach programu „Operator wsparcia finansowego MŚP w województwie Śląskim ”, którego dysponentem środków jest Operator Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A, skorzystaliśmy z dofinansowania na szkolenie dla naszego zespołu.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem