Projekt hali sportowej / Pabianice

Powrót

Obiekt

Hala Sportowa w Pabianicach.

Opis inwestycji

Obiekt będzie się składał z 2 członów tj. części głównej hali sportowej oraz z części komercyjnej. Wizytówkę hali będzie stanowić elewacja frontowa (część komercyjna) widoczna od strony ulicy. Obiekt będzie miał prostą i nieskomplikowaną formę.

Projektowane założenie ma na celu stworzenie kompleksu sportowego, składającego się z hali sportowej wraz z funkcjami towarzyszącymi. Podstawowa funkcja obiektu to hala sportowa na 1600 osób, a funkcję pomocniczą będzie stanowić zaplecze gastronomiczne na 114 osób, konferencyjno-biurowe na 185 osób oraz funkcje sportowe towarzyszące takie jak aerobic, siłownia, sala gimnastyczna , salki do squasha, sauna i solarium. Cały obiekt przewidziany został na maksymalnie 2085 osób.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa 6 765 m2
  • Powierzchnia całkowita 8 985 m
  • Kubatura 68 824 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem