Projekt hali sportowej / Pabianice

Powrót

Obiekt

Hala Sportowa w Pabianicach.

Opis inwestycji

Obiekt będzie się składał z 2 członów tj. części głównej hali sportowej oraz z części komercyjnej. Wizytówkę hali będzie stanowić elewacja frontowa (część komercyjna) widoczna od strony ulicy. Obiekt będzie miał prostą i nieskomplikowaną formę.

Projektowane założenie ma na celu stworzenie kompleksu sportowego, składającego się z hali sportowej wraz z funkcjami towarzyszącymi. Podstawowa funkcja obiektu to hala sportowa na 1600 osób, a funkcję pomocniczą będzie stanowić zaplecze gastronomiczne na 114 osób, konferencyjno-biurowe na 185 osób oraz funkcje sportowe towarzyszące takie jak aerobic, siłownia, sala gimnastyczna , salki do squasha, sauna i solarium. Cały obiekt przewidziany został na maksymalnie 2085 osób.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa 6 765 m2
  • Powierzchnia całkowita 8 985 m
  • Kubatura 68 824 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Hotel*** NAT w Kołobrzegu

Hotel*** NAT położony jest w pięknej i cichej okolicy nadbałtyckiego parku oraz blisko morza. Mieliśmy okazję przyczynić się do tego, aby pobyt w tym obiekcie sprawiał jeszcze więcej przyjemności.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem