Hala widowiskowo-sportowa / Łaziska Górne

Powrót

Obiekt

Hala widowiskowo sportowa w Łaziskach Górnych.

Opis inwestycji

Obiekt składa się z trzech naw powiązanych ze sobą:

  • Hala widowiskowo – sportowa wraz z zapleczem szatniowym i widownią. Główna hala sportowa wraz z widownią na 415 miejsc, 4 szatnie wraz z natryskami i sanitariatami, pomieszczenie trenera i sędziów, magazyn sprzętu, pomieszczenie p. pomocy i masażu. Wymiar boiska 45,50 * 26,00 m. Na piętrze znajduje się część sportowo – rekreacyjna i odnowy biologicznej. (sauna fińska wraz z zapleczem, siłownia wraz z zapleczem) oraz część biurowo – konferencyjna,
  • Kręgielnia sześciotorowa i dwie salki treningowe.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 4599,48 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 3581,16 m2
  • Kubatura: 37 169,50 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana we wrześniu 2009r.

Aktualności

Lista aktualności

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem