Projekt hotelu / Gliwice

Powrót

Obiekt

Hotel w Centrum Gliwic.

Opis inwestycji

Obiekt będzie się składał z 2 członów tj. części istniejącej 5-cio kondygnacyjnej (plus piwnica) oraz z części nowoprojektowanej 4-ro kondygnacyjnej (plus garaż podziemny).

Wizytówkę hotelu będzie stanowić odnowiona i obłożona kamieniem elewacja frontowa istniejącej kamienicy, dlatego część wewnętrzna (nowoprojektowana) – będzie miała prostą i nieskomplikowaną formę. Elewacje wewnętrzne będą wykończone tynkiem mineralnym. Całość założenia będzie stanowił hotel*** wraz z infrastrukturą towarzyszącą tj: bufet śniadaniowy, centrum konferencyjne, coctail-bar oraz 2 sauny i siłownia.

Inwestor: Inwestor prywatny

Dana liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 3 371 m2
  • Kubatura: 14 858 m3

Realizacja

Realizacja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem