Projekt hotelu / Gliwice

Powrót

Obiekt

Hotel w Centrum Gliwic.

Opis inwestycji

Obiekt będzie się składał z 2 członów tj. części istniejącej 5-cio kondygnacyjnej (plus piwnica) oraz z części nowoprojektowanej 4-ro kondygnacyjnej (plus garaż podziemny).

Wizytówkę hotelu będzie stanowić odnowiona i obłożona kamieniem elewacja frontowa istniejącej kamienicy, dlatego część wewnętrzna (nowoprojektowana) – będzie miała prostą i nieskomplikowaną formę. Elewacje wewnętrzne będą wykończone tynkiem mineralnym. Całość założenia będzie stanowił hotel*** wraz z infrastrukturą towarzyszącą tj: bufet śniadaniowy, centrum konferencyjne, coctail-bar oraz 2 sauny i siłownia.

Inwestor: Inwestor prywatny

Dana liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 3 371 m2
  • Kubatura: 14 858 m3

Realizacja

Realizacja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Biuro projektowe BAUREN – Szkolenie DYNAMO w środowisku AUTODESK REVIT

Po pierwsze, chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Branża projektowa wciąż się rozwija, programy w których pracujemy również się zmieniają, dając nam nowe możliwości.

Po drugie my lubimy czuć się młodzi 😊
Dlatego  myśl słów Henrego Forda

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary,
bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat.
Kto kontynuuje naukę pozostaje młody.
Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.“

Czytaj

Biuro prejektowe BAUREN – Szkolenie Revit w wersji 2023

W naszym biurze projektowym kładziemy ogromny nacisk na rozwój zespołu. Dlatego w ramach programu „Operator wsparcia finansowego MŚP w województwie Śląskim ”, którego dysponentem środków jest Operator Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A, skorzystaliśmy z dofinansowania na szkolenie dla naszego zespołu.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem