Projekt Laboratorium Budowy Maszyn Akademii Techniczno-Humanistycznej / Bielsko- Biała

Powrót

Obiekt

Budynek laboratorium Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Opis inwestycji

Celem przedsięwzięcia było stworzenie powierzchni dydaktyczno-laboratoryjnej mającej zapewnić realizację programu dydaktycznego Wydziału Budowy Maszyn. Realizowana w nowym obiekcie działalność ma z założenia, poprzez szkolenie kadr i prowadzenie badań, służyć gospodarce regionu. Zaprojektowany czterokondygnacyjny budynek zlokalizowano w taki sposób, aby istniała możliwość jego przyszłościowego włączenia we wspólny układ komunikacyjny z pozostałymi budynkami dydaktycznymi na terenie ATH.

Na poszczególnych kondygnacjach budynku zlokalizowano różnego typu sale laboratoryjne i szkoleniowe.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 3 866 m2
  • Kubatura: 20 259 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem