Projekt laboratorium radiometrii w GIG / Katowice

Powrót

Obiekt

Laboratorium radiometrii.

Opis inwestycji

Projekt budynku wraz z zagospodarowaniem terenu na terenie GIG Katowice. Budynek składa się z części podziemnej i nadziemnej. W części podziemnej zlokalizowano pomieszczenia służące do badań na otwartych źródłach promieniowania (komora radonowa), natomiast w części nadziemnej zlokalizowano pracownie, laboratoria i pomieszczenia biurowe.

Budynek posiada prostą bryłę wkomponowaną w zabudowę otaczającą – budynki biurowo-laboratoryjno- warsztatowe.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 1552,16 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 396.50 m2
  • Kubatura (K): 6,918.60 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem