Projekt laboratorium radiometrii w GIG / Katowice

Powrót

Obiekt

Laboratorium radiometrii.

Opis inwestycji

Projekt budynku wraz z zagospodarowaniem terenu na terenie GIG Katowice. Budynek składa się z części podziemnej i nadziemnej. W części podziemnej zlokalizowano pomieszczenia służące do badań na otwartych źródłach promieniowania (komora radonowa), natomiast w części nadziemnej zlokalizowano pracownie, laboratoria i pomieszczenia biurowe.

Budynek posiada prostą bryłę wkomponowaną w zabudowę otaczającą – budynki biurowo-laboratoryjno- warsztatowe.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 1552,16 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 396.50 m2
  • Kubatura (K): 6,918.60 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana

Aktualności

Lista aktualności

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem