Projekt sali gimnastycznej wraz zapleczem / Łaziska Górne

Powrót

Obiekt

Sala gimnastyczna wraz zapleczem w Łaziskach Dolnych.

Opis inwestycji

Budynek sali gimnastycznej o wymiarach boiska 27,0*15,0m zespolono z budynkiem szkoły podstawowej murowanym łącznikiem.

Budynek posiada układ korytarzowy którego trzon stanowi korytarz obsługujący zlokalizowane przy nim zespoły szatniowe dziewcząt i chłopców, pomieszczenia ogólnodostępnych sanitariatów dla dziewcząt i chłopców jak również pomieszczenia szatni dla niepełnosprawnych, pomieszczenie trenera oraz pomieszczenie magazynowe. Obiekt dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych: wejście do sali znajduje się bezpośrednio na poziomie terenu, zaprojektowano również oddzielny węzeł sanitarno-szatniowy. Od strony południowej szkoły zaprojektowano boisko wielofunkcyjne.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 720,60 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 672,55 m2
  • Kubatura 5504,30 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana w 2010r.

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem