Projekt Śląskiego Parku Przemysłowego / Ruda Śląska

Powrót

Obiekt

Hala przemysłowa ŚPP w Rudzie Śląskiej.

Opis inwestycji

Obiekty Śląskiego Parku Przemysłowego składają się z budynku hali magazynowo-produkcyjnej, dwukondygnacyjnego budynku biurowego, budynku portierni wraz z kotłownią oraz placów składowych, parkingów dla pracowników oraz klientów, dróg i placów manewrowych dla samochodów TIR. Wysokość użytkowa do spodu suwnicy wynosi 6,50m. Budynek socjalno – biurowy przylega do dłuższego boku hali magazynowej. Jest to budynek dwukondygnacyjny: na parterze znajduje się część techniczna i biura produkcji, na piętrze – część administracyjna oraz zaplecze socjalne dla pracowników.

Do terenu SPP zaprojektowana została droga o długości ok. 1,5km.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa hali (PU): 7 154 m2
  • Kubatura hali: 75 125 m3
  • Powierzchnia użytkowa budynku administracyjnego (PU): 1 001 m2
  • Kubatura budynku: 4 922 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana – czerwiec 2008r.

Aktualności

Lista aktualności

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem