Projekt sali gimnastycznej / Knurów

Powrót

Obiekt

Sala Gimnastyczna w Knurowie.

Opis inwestycji

Projektowana sala gimnastyczna wraz z zapleczem miała na celu poprawienie warunków uprawiania sportu przez uczniów Zespołu Szkół im. I. J. Paderewskiego w Knurowie.

Sala została zaprojektowana jako budynek wolnostojący, połączony z budynkiem szkoły (istniejącej sali gimnastycznej) łącznikiem.

Nowe wejście główne z łącznika jest równocześnie wejściem głównym na zaplecze szatniowe i na salę gimnastyczną. Wyjście z łącznika na stronę południowo-zachodnia będzie służyło użytkownikom sali gimnastycznej jako dogodne wyjście na teren boisk szkolnych.

Budynek zaprojektowano jako 3-kondygnacyjny o dachu dwuspadowym.

Inwestor: Starostwo Powiatowe w Gliwicach

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa 874,26 m2
  • Kubatura 6 734,19 m3
  • Długość 38,95 m
  • Szerokość 19,10 m
  • Wysokość 11,75 m

Realizacja

2011 – 2012r.

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem