Sala sportowa / Poniszowice

Powrót

Obiekt

Sala gimnastyczna w Poniszowicach.

Opis inwestycji

Projektowana sala gimnastyczna wraz z zapleczem miała na celu poprawienie warunków uprawiania sportu przez uczniów szkoły podstawowej w Poniszowicach.

Sala została zaprojektowana jako budynek wolnostojący, połączony z budynkiem szkoły łącznikiem na poziomie pierwszego piętra.

Budynek podzielony został na dwie części ze względu na dyscypliny sportowe:

  • Strefa 1 – boisko do gier zespołowych: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna,
  • Strefa 2 – zaplecze socjalno-techniczne z dwiema salkami do ćwiczeń.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 917,83 m2
  • Kubatura: 7 881,00 m3

Realizacja

Projekt zrealizowany w 2011r.

Aktualności

Lista aktualności

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem