Aktualności

Powrót
17.08.2023

Szkolenie zaawansowane – Program Advance Steel

Nie ustajemy w doskonaleniu umiejętności naszej kadry projektantów w środowisku BIM – Building Information Modeling

W naszym biurze BAUREN od wielu lat stawiamy na rozwój kadry pracowniczej. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy system szkoleń od szkolenia z projektowania w programie Revit z elementami BIM 360 oraz narzędzi do tworzenia projektów 3D, 4D oraz 5D. Kolejnym krokiem było szkolenie, które odbyło się początkiem tego roku w tematyce „ Przygotowanie firmowego standardu projektowego oraz dedykowanych obiektów bibliotecznych na bazie programu Revit 2023″ . Tuż po nim nasz zespół architektów oraz konstruktorów szkolił się z Automatyzacji pracy w programie Dynamo.

Dążymy do tego , aby nasze projekty mogły być realizowane w krótszym czasie przy utrzymaniu ich jakości oraz standardów. Dlatego nie ustajemy w nauce oraz wdrażaniu się w środowisku BIM – Building Information Modeling.

Tym razem część naszego zespołu konstruktorów doszkalała się z programu Autodesk Advance Steel. Celem szkolenia była m. in. automatyzacja procesów tworzenia dokumentacji konstrukcji stalowych w oprogramowaniu, umiejętność przygotowania i edycji własnych parametrów, ustawień i szablonów. Te umiejętności pozwalają uzyskać dokumentację projektową dostosowaną do wymagań naszych Inwestorów  i sprostać coraz większym wymaganiom stawianym projektom.

 

Podobne aktualności

Lista aktualności

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem