Projekt hali curlingowej / Gliwice

Powrót

Obiekt

Hala curlingowa przy lodowisku Tafla w Gliwicach.

Opis inwestycji

Obiekt będzie się składał z 3 członów tj. części głównej hali 1-kondygnacyjnej, części wejściowej 2-kondygnacyjnej oraz zaplecza technicznego 1-kondygnacyjnego (niskiego).

Wizytówkę hali będzie stanowić elewacja frontowa (południowa) widoczna od strony ulicy. Obiekt będzie miał prostą i nieskomplikowaną formę. Elewacje zewnętrzne będą wykończone w części tynkiem silikonowym, a w części drewnopodobnymi płytami HPL o dużej odporności na warunki atmosferyczne.

Projektowane założenie ma na celu stworzenie kompleksu sportowego, składającego się z istniejącej hali lodowej do ślizgawek oraz projektowanej hali lodowej do curlingu wraz z funkcjami towarzyszącymi oraz drogami wewnętrznymi, parkingami oraz infrastrukturą techniczną.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 2 391 m2
  • Powierzchnia użytkowa (PU): 2 515 m2
  • Kubatura: 20 403 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Biuro projektowe BAUREN – Szkolenie DYNAMO w środowisku AUTODESK REVIT

Po pierwsze, chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Branża projektowa wciąż się rozwija, programy w których pracujemy również się zmieniają, dając nam nowe możliwości.

Po drugie my lubimy czuć się młodzi 😊
Dlatego  myśl słów Henrego Forda

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary,
bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat.
Kto kontynuuje naukę pozostaje młody.
Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.“

Czytaj

Biuro prejektowe BAUREN – Szkolenie Revit w wersji 2023

W naszym biurze projektowym kładziemy ogromny nacisk na rozwój zespołu. Dlatego w ramach programu „Operator wsparcia finansowego MŚP w województwie Śląskim ”, którego dysponentem środków jest Operator Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A, skorzystaliśmy z dofinansowania na szkolenie dla naszego zespołu.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem