Hala produkcyjna wraz z budynkiem biurowym / Cieszyn

Powrót

Obiekt

Hala produkcyjno-magazynowa z częścią administracyjno-socjalną w Cieszynie.

Opis inwestycji

Budynki dla dużej firmy działającej w branży samochodowej. Obiekt składa się z hali produkcyjno-magazynowej, dwóch budynków administracyjnych z zapleczem szatniowo-socjalnym, parkingów, dróg i placów manewrowych dla samochodów dostawczych TIR.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa hali (PU): 6 479 m2
  • Kubatura hali: 46 838 m3
  • Powierzchnia użytkowa budynków biurowych (PU): 1 837 m2
  • Kubatura budynków biurowych: 8 158 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana w grudniu 2015r.

Aktualności

Lista aktualności

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem