Nowy projekt Szczecińska CUBES – RM Group Stargardzka / Wrocław

Powrót

Inwestycja

Biuro projektowe BAUREN jest już przy końcu projektu dwóch budynków usługowo – magazynowych wraz z zagospodarowaniem terenu Szczecińska CUBES dla RM Group Stargardzka we Wrocławiu.

 

Dane liczbowe

HALA „A”
Powierzchnia użytkowa:  2 936,3 m2
Kubatura:                            31 161,90 m3

 

HALA „B”
Powierzchnia użytkowa:   2 936,3 m2
Kubatura:                            31 161,90 m3

 

Powierzchnia utwardzona: 5 762,4 m2
Powierzchnia biologicznie czynna – zieleń: 2 864,9 m2

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem