Projekt hali handlowej wraz z infrastrukturą na targowisku miejskim / Oświęcim

Powrót

Obiekt

Hala handlowa wraz z infrastrukturą techniczną na targowisku miejskim w Oświęcimiu.

Opis inwestycji

Hala targowa składa się z trzech zróżnicowanych wysokościowo niezależnych funkcjonalnie segmentów. Segment A to wolna przestrzeń nie zabudowana pawilonami handlowymi przeznaczona do organizacji wystaw, imprez lub do handlu z tzw. „wolnej ręki”. Segment B jest obiektem dwukondygnacyjnym, na parterze mieszczą się stoiska handlowe branży przemysłowej, pomieszczenia obsługi, sanitariaty, pom. techniczne, na piętrze – kawiarnia, kręgielnia oraz administracja. Segment C przeznaczony został na stanowiska handlowe branży spożywczej. Cały obiekt jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Formą budynku jest wydłużony prostokąt z wyodrębnionymi trzema segmentami zróżnicowanymi wysokościowo i materiałowo. Przeszkolone elewacje segmentu B kontrastują z elewacjami niższych segmentów wykończonych cegłą klinkierową oraz tynkiem.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 6 462,80 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 5 473,00 m2
  • Kubatura 43 043,00 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Biuro projektowe BAUREN – Szkolenie DYNAMO w środowisku AUTODESK REVIT

Po pierwsze, chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Branża projektowa wciąż się rozwija, programy w których pracujemy również się zmieniają, dając nam nowe możliwości.

Po drugie my lubimy czuć się młodzi 😊
Dlatego  myśl słów Henrego Forda

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary,
bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat.
Kto kontynuuje naukę pozostaje młody.
Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.“

Czytaj

Biuro prejektowe BAUREN – Szkolenie Revit w wersji 2023

W naszym biurze projektowym kładziemy ogromny nacisk na rozwój zespołu. Dlatego w ramach programu „Operator wsparcia finansowego MŚP w województwie Śląskim ”, którego dysponentem środków jest Operator Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A, skorzystaliśmy z dofinansowania na szkolenie dla naszego zespołu.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem