Projekt hali handlowej wraz z infrastrukturą na targowisku miejskim / Oświęcim

Powrót

Obiekt

Hala handlowa wraz z infrastrukturą techniczną na targowisku miejskim w Oświęcimiu.

Opis inwestycji

Hala targowa składa się z trzech zróżnicowanych wysokościowo niezależnych funkcjonalnie segmentów. Segment A to wolna przestrzeń nie zabudowana pawilonami handlowymi przeznaczona do organizacji wystaw, imprez lub do handlu z tzw. „wolnej ręki”. Segment B jest obiektem dwukondygnacyjnym, na parterze mieszczą się stoiska handlowe branży przemysłowej, pomieszczenia obsługi, sanitariaty, pom. techniczne, na piętrze – kawiarnia, kręgielnia oraz administracja. Segment C przeznaczony został na stanowiska handlowe branży spożywczej. Cały obiekt jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Formą budynku jest wydłużony prostokąt z wyodrębnionymi trzema segmentami zróżnicowanymi wysokościowo i materiałowo. Przeszkolone elewacje segmentu B kontrastują z elewacjami niższych segmentów wykończonych cegłą klinkierową oraz tynkiem.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 6 462,80 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 5 473,00 m2
  • Kubatura 43 043,00 m3

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Hala produkcyjno – magazynowa KET Poland Sp. z o.o. w Zabrzu

Kilka miesięcy temu zakończyliśmy wielobranżową dokumentację projektowo – kosztorysową Hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalnym i niezbędną infrastruturą techniczną KET POLAND Sp. z o.o. w Zabrzu.
Projekt w całości prowadzony był w technologi BIM.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem