Projekt oczyszczalni ścieków dla gminy Kuźnia Raciborska

Powrót

Obiekt

Oczyszczalnia ścieków dla gminy Kuźnia Raciborska.

Opis inwestycji

Projekt obiektu budowlanego składa się z:

  • budynków techniczno-technologicznych: budynek szatniowy, sterowniczo-socjalnych
  • budynku administracyjnego, wraz z infrastrukturą
  • zbiorników zabudowanych na poziomie terenu
  • instalacji technologicznej wraz z całością urządzeń służącej do oczyszczania ścieków.

Obiekt obsługiwał będzie 5600 mieszkańców Miasta i Gminy Kuźnia Raciborska. Do oczyszczania ścieków zastosowana została metoda biologiczna oparta na procesach tlenowych zwana metodą „osadu czynnego”. Oczyszczanie ścieków tą metodą polega na ich napowietrzeniu z charakterystycznym zespołem drobnoustrojów tzw. osadem czynnym oraz na oddzieleniu osadu od oczyszczanych ścieków.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 751,23 m2
  • Kubatura budynków: 3593,90 m3
  • Kubatura zbiornika: 2489,76 m3

Realizacja

Inwestycja zrealizowana.

Aktualności

Lista aktualności

Salon sprzedaży oraz hala serwisowa Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność wykonać dokumentację projektowo kosztorysową oraz pełnić Nadzór Inwestorski dla nowo powstałej inwestycji Daimler Truck Polska Sp. z o.o. . To kompleks, który zawiera dealersko-serwisową stację Mercedes-Benz Trucks oraz punkt sprzedaży sieci używanych pojazdów ciężarowych TruckStore.

Czytaj

Tym razem szkolenie z DYNAMO zakończyli architekci

Jakiś czas temu również architekci skończyli kolejny etap szkolenia w temacie „Tworzenie narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie analiz nasłonecznienia, tworzenia zestawień elementów wyposażenia, oraz przegród budowlanych w Dynamo dla Revit”.

Czytaj

Kolejny etap szkolenia Dynamo dla konstruktorów

Kolejny etap to szkolenie dla naszych konstruktorów z temacie ” Tworzenia narzędzi do usprawniania i automatyzacji pracy projektowej w zakresie zbrojenia konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych, oraz budowy modeli koordynacyjnych w Dynamo dla Revit”. 

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem