Projekt budynku biurowego Górnośląskiego Parku Przemysłowego / Katowice

Powrót

Obiekt

Budynek biurowy GPP w Katowicach.

Opis inwestycji

Budynek administracyjno-biurowy wraz z infrastrukturą towarzysząca wchodzi w skład zespołu zabudowań Górnośląskiego Parku Przemysłowego w Katowicach.

Posiada siedem kondygnacji nadziemnych skomunikowanych wydzielonymi czterema klatkami schodowymi oraz sześcioma windami osobowymi z dwoma kondygnacjami podziemnymi stanowiącymi garaż dla samochodów osobowych oraz zaplecze infrastruktury technicznej.

Obiekt na kondygnacjach nadziemnych podzielono na dwie strefy: strefę wejściową z klatką schodową oraz reprezentacyjnym holem opatrzonym pomieszczeniami usługowymi, rekreacyjno-sportowymi, handlowymi, gastronomicznymi, oświatowymi a także opieki zdrowotnej oraz główną strefę biurową stanowiącą około 85% powierzchni budynku zorganizowana w formie wydzielonych funkcjonalnie modułów biurowych z podziałem na pomieszczenia.

Budynek charakteryzuje się bardzo wysoką energooszczędnością, porównywalną do budynku pasywnego oraz zaawansowaną technologią wszystkich instalacji sterowanych systemem BMS tworząc „inteligentny budynek”.

Dane liczbowe

  • Powierzchnia użytkowa (PU): 48 628,20 m2
  • Powierzchnia zabudowy (PZ): 4 948,00 m3
  • Kubatura: 121 572.50 m2

Realizacja

Inwestycja w przygotowaniu.

Aktualności

Lista aktualności

Biuro projektowe BAUREN – Szkolenie DYNAMO w środowisku AUTODESK REVIT

Po pierwsze, chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Branża projektowa wciąż się rozwija, programy w których pracujemy również się zmieniają, dając nam nowe możliwości.

Po drugie my lubimy czuć się młodzi 😊
Dlatego  myśl słów Henrego Forda

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary,
bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat.
Kto kontynuuje naukę pozostaje młody.
Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.“

Czytaj

Biuro prejektowe BAUREN – Szkolenie Revit w wersji 2023

W naszym biurze projektowym kładziemy ogromny nacisk na rozwój zespołu. Dlatego w ramach programu „Operator wsparcia finansowego MŚP w województwie Śląskim ”, którego dysponentem środków jest Operator Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A, skorzystaliśmy z dofinansowania na szkolenie dla naszego zespołu.

Czytaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności. Rozumiem